Sołtysi

Wykaz sołtysów i rad sołeckich

Lp. Nazwa sołectwa Nazwisko i imię sołtysa Rada sołecka Nr telefonu
1. BartnikiHećman LechHećman Lech
Dec  Leszek
Tarasiewicz Andrzej
087 6421153
2.Kol. BartnikiNieścier WojciechNieścier Wojciech
Talmon Andrzej
Wilczyński Stanisław

 

087 6421133

3.Dolinczany NoweBochonko JanBochonko Zdzisław
Siewiec Dariusz
Bochonko Jan
087 6421019
4.Dolinczany StareBagieński GrzegorzCzygier Ryszard
Bagieński Jan
Bagiński Grzegorz
087 6421023
5.DulkowszczyznaAwramik LeokadiaAwramik Leokadia
Rusiecki Wojciech
Kochanowski Tomasz
087 6423340
6.JacznikiBiałous SławomirBiałous Sławomir
Awramik Tomasz
Parfieńczyk Mariusz
087 6422021
7.JałowoTarasewicz JanTarasewicz Jan
Panasewicz Jan
Biedul Sławomir
087 6423725
8.JasinowoWilczewski RyszardWilczewski Ryszard
Waszczuk Radosław
Wilczewski Grzegorz
087 6423564
9.Kol. LipskMakarewicz JanMakarewicz Jan
Roszkowski Jan
Sawicki Sylwester
087 6423316
10.KopczanyBułak RafałBułak Rafał
Danilczyk Bolesław
Danilczyk Jarosław
087 6421168
11.KrasneSobolewski RadosławSobolewski Radowsław
Doroszkiewicz Edward
Skokowski Dariusz
087 6423754
12.KuriankaBuraczyk WojciechBuraczyk Wojciech
Buraczyk Stanisław
Sztukowski Waldemar
087 6423222
13.LichosielceRakus JadwigaRakus Jadwiga
Łuckiewicz Elżbieta
Zaniewski Czesław
087 6421034
14.LubinowoPuciłowski MirosławPuciłowski Mirosław
Dzietczyk Bronisław
Topolewski Aleksander
087 6421032
15.LipszczanyFilipowicz JanFilipowicz Jan
Sztukowski Zdzisław
Prolejko Jerzy
087 6421055
16.Nowe Leśne BohateryWierzbołowicz AndrzejWierzbołowicz Andrzej
Baranowski Krzysztof
Zarzecka Teresa
087 6421250
17.Nowy LipskTrochimowicz AntoniTrochimowicz Antoni
Matuszewski Ryszard
Sztukowski Krzysztof
087 6423836
18.Nowy RogożynChilmonik JanChilmonik Jan
Chilmonik Grzegorz
Marcinkiewicz Stanisław
087 6422123
19.PodwołkuszneWaszczuk JózefWaszczuk Józef
Waszczuk Henryk
Sawicki Jan
087 6423445
20.RakowiczeBagieński StanisławBagieński Stanisław
Zaniewski Henryk
Danilczyk Edward
087 6421057
21.RogożynekJarmusik TadeuszJarmusik Tadeusz
Chomiczewski Stanisław
Żukowski Stanisław
087 6423918
22.RygałówkaAwramik BarbaraAwramik Barbara
Jermak Jadwiga
Borodziuk Jan
087 6421254
23.SiółkoJermak JanuszJermak Janusz
Danilczyk Zenon
Kieczeń Stanisław
087 6421134
24.SkieblewoChomiczewski CzesławChomiczewski Czesław
Kubryńska Genowefa
Żabicki Jan
087 6423128
25.Stare Leśne BohateryBorodziuk JanuszBorodziuk Janusz
Dadura Krzysztof
Dadura Andrzej
087 6421188
26.StarożyńceŁostowski WiesławŁostowski Wiesław
Łostowski Sławomir
Szabołaj Jan
087 6421217
27.Stary RogożynBorysewicz ZofiaBorysewicz Zofia
Pietrewicz Antoni
Falkowski Jan
087 6423794
28.WołkuszPuciłowski EugeniuszPuciłowski Eugeniusz
Witkowski Czesław
Puciłowska Teresa
0663793892
29.WyżarneMakuła StanisławSobolewski Stanisław
Białous Edward
Makuła Stanisław
087 6423036
30.ŻabickieKozłowski JanKozłowski Jan
Serafin Dariusz
Żabicka Ewa
087 6423685

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miasta Lipsk

Wytwarzający/odpowiadający: Wojciech Pietrewicz

Wprowadzający: Wojciech Pietrewicz

Data wprowadzenia: 2007-06-07

Data modyfikacji: 2008-03-07

Opublikował: Wojciech Pietrewicz

Data publikacji: 2007-06-07